Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Мій принцип – будь-які перешкоди долаються наполегливістю

Генерал-майор внутрішньої служби Десятніков Пилип Миколайович.
Випускник училища 1949 року. Після закінчення навчання – курсовий офіцер ХПТУ. У подальшому обіймав керівні посади Управління пожежної охорони МВС України. Очолював Управління пожежної охорони України. Учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Нагороджений багатьма урядовими нагородами, орденом Леніна, медалями «За отвагу на пожаре». Заслужений працівник МВС.

Спогади, побажання, враження:
«Мій принцип – будь-які перешкоди долаються наполегливістю. Першокурсникам хочу побажати не боятись труднощів, не засмучуватись, не втрачати оптимізму, працювати, навчатись – і слава тебе знайде. На думку спадає перефразована пісня:
«На свете много профессий славных, но не сменяю адрес я ,
В моей судьбе ты стала главной –
Родная профессия моя».

Обравши професію пожежного я не жалкував ані миті. Після закінчення ХПТУ залишився там працювати, але доля склалася так, що мені прийшлося переїхати до Києва. Саме там я і очолював протягом тривалого часу Управління пожежної охорони МВС України».